Kadra

TIANTIAN 天天

Od trzech lat mieszka w Polsce, języka polskiego uczył się na Uniwersytecie Wrocławskim. Zanim przyjechał do naszego kraju, uczył obcokrajowców chińskiego w Pekinie. Dzięki biegłej znajomości języka polskiego potrafi umiejętnie przekazywać Polakom swoją wiedzę. Wymagający, ale uwielbiany przez studentów nauczyciel.

Email: tiantian@akademiachinskego.com.pl

MARCIN 龙伟

Absolwent sinologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów językowych na Chang’an University w mieście Xi’an i South China University of Technology w Kantonie. Od lat naucza języka chińskiego i zajmuje się tłumaczeniami. Młody, ale doświadczony profesjonalista, pełen zaangażowania w swoją pracę.

Email: marcin@akademiachinskego.com.pl

Martyna 可美婷

Absolwentka sinologii na uniwersytetach w Kunmingu, mieście wiecznej wiosny, oraz Pekinie, a także antropologii kultury na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecna menedżerka Akademii Języka Chińskiego Wushi, świetna i doświadczona lektorka, prowadząca zajęcia grupowe i indywidualne.

Email: martyna@akademiachinskego.com.pl

Wan Yuqi “Julka” 万瑜琪

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, pochodząca ze starożytnej stolicy Chin – miasta Luoyang. Młoda i ambitna, co dzień szlifuje swoją znajomość języka polskiego, aby móc jeszcze lepiej przekazywać wiedzę uczniom w ich ojczystym języku!

Email: julka@akademiachinskego.com.pl