Kadra

TIANTIAN 诸葛子豪

Pochodzi z Pekinu, od pięciu lat mieszka w Polsce. języka polskiego uczył się na Uniwersytecie Wrocławskim, był częstym gościem w programie profesora Miodka.  Dzięki biegłej znajomości języka polskiego potrafi umiejętnie przekazywać Polakom swoją wiedzę, miał już ponad 250 uczniów w różnym wieku i na różnych poziomach. Wymagający, ale uwielbiany przez studentów nauczyciel. Zajmuje się również tłumaczeniami biznesowymi, dyplomatycznymi oraz konferencyjnymi (symultanicznymi i konsekutywnymi).

Email: tiantian@akademiachinskego.com.pl

Martyna 柯美婷

Absolwentka sinologii na uniwersytetach w Kunmingu, mieście wiecznej wiosny, oraz Pekinie, a także antropologii kultury na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecna menedżerka Akademii Języka Chińskiego Wushi, świetna i doświadczona lektorka, prowadząca zajęcia grupowe i indywidualne.

Email: martyna@akademiachinskego.com.pl

MARCIN 龙伟

Absolwent sinologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów językowych na Chang’an University w mieście Xi’an i South China University of Technology w Kantonie. Od lat naucza języka chińskiego i zajmuje się tłumaczeniami. Młody, ale doświadczony profesjonalista, pełen zaangażowania w swoją pracę.

Email: marcin@akademiachinskego.com.pl

Chen Ding 丁辰

Pochodzi z Pekinu. Ukończyła studia z języka chińskiego na uniwersytecie Xiamen. Posiada certyfikat międzynarodowy nauczyciela języka mandaryńskiego. W latach 2016-2017 pracowała w chińskim państwowym instytucie jako nauczyciel języka chińskiego. Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminu HSK na wszystkich poziomach. 

 

Shiyu Tang 唐诗语

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, native speaker języka chińskiego. Młoda i ambitna, co dzień szlifuje swoją znajomość języka polskiego, aby móc jeszcze lepiej przekazywać wiedzę uczniom w ich ojczystym języku!